Sklep Europlast-sklep.pl działa obecnie pod nową domeną Gaudivo.pl. Zmiana jest związana z rebrandingiem producenta Europlast, który obecnie funkcjonuje jako Gaudi Decor.
Oferta, jakość produktów oraz obsługa pozostają bez zmian.
| Materiał | poliuretan |
|---|---|
| Ornament | - |
| Powierzchnia | gładka |
| Powłoka | farba podkładowa |
| Wysokość | 600 mm |
| Grubość | 65 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Zastosowanie | montaż na sufitach jako element wykończeniowy żyrandoli i kinkietów |
| Nazwa i kod producenta | Europlast Kaseton 1.57.002 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.