Sklep Europlast-sklep.pl działa obecnie pod nową domeną Gaudivo.pl. Zmiana jest związana z rebrandingiem producenta Europlast, który obecnie funkcjonuje jako Gaudi Decor.
Oferta, jakość produktów oraz obsługa pozostają bez zmian.
| Materiał | pianka kompozytowa na bazie polistyrenu o dużej gęstości |
|---|---|
| Ornament | brak |
| Powierzchnia | gładka |
| Powłoka | farba podkładowa |
| Wysokość | 76 mm |
| Głębokość | 47 mm |
| Długość | 2000 mm |
| Zastosowanie | Element ozdobny i maskujący dla instalacji oświetlenia pomieszczeń. |
| Nazwa i kod producenta | Listwa 6.50.702 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.